Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zostań wystawcą

8. edycji Forum MotoSolutions będzie towarzyszyła wystawa. Do Państwa dyspozycji jest kilkanaście stoisk wystawienniczych, które posłużą do przedstawienia szerszej oferty produkcyjne lub usługowej.

  • producenci części i komponentów
  • dostawcy nieprodukcyjni
  • firmy sortujące
  • firmy certyfikujące
  • i inni

Wystawa to doskonała okazja do promowania Państwa firmy a także budowania świadomości marki w grupie najważniejszych firm i przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

Forum i wystawa zapewniają nieformalny charakter rozmów na tematy biznesowe. To świetne warunki dla sponsorów, którzy mogą przedstawić swoją markę i produkty w gronie osób, które są nimi zainteresowane i mają bezpośredni wpływ na decyzje w sowich firmach. Jak pokazały poprzednie edycje uczestnicy wydarzenia tworzą szczególne środowisko, w którym wymiana informacji i opinii ma istotny wpływ na działania przedsiębiorstw.


Informujemy, że w 8 edycji Forum wszystkie stoiska zostały zarezerwane.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą publikacji w Katalogu Konferencyjnym.

Kontakt:

Małgorzata Zborowska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.