Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dla nas motywacją uczestnictwa w Forum, jako firmy, dostarczającej rozwiązania w zakresie kontroli jakości w zakresie obróbki CNC oraz diagnostyki maszyn pomiarowych i produkcyjnych, była chęć bliższego poznania firm motoryzacyjnych, problemów i sposobów ich rozwiązywania. W tym zakresie MotoSolutions spełniło oczekiwania, twierdziło przypuszczenia dotyczące obecnej sytuacji na rynku oraz planów na przyszłość. Według mojej opinii inicjatywa jest cenna i warta kontynuowania w przyszłości.

Jakub Niespodziański Inżynier ds. Sprzedaży Systemów Obrabiarkowych
Renishaw Sp. z o.o.

Forum MotoSolutions to coroczne spotkanie osób zaangażowanych w branży motoryzacyjnej, podczas którego poruszane są tematy związane bezpośrednio lub też pośrednio z tym przemysłem. Również i w tym roku przedstawione tematy obrazowały dzisiejszą sytuację rynku oraz prezentowały najlepsze rozwiązania stosowane przez naszych kolegów „po fachu”. Konferencja jest dobrym miejscem wymiany doświadczeń, jak i zarówno możliwością nawiązania nowych kontaktów, które niejednokrotnie są przydatne w rozwoju naszych działalności. A zatem jako aksjomat można przyjąć potrzebę uczestnictwa w Forum, dlatego gorąco polecam i mam nadzieję do zobaczenia za rok.

Renata Watut
NOSAG Polska Sp. z o.o.

Udział w MotoSolutions 2013 oceniam jako inspirujące doświadczenie, okazje do poszerzania kontaktów zawodowych. Doceniam również możliwość relaksu na najwyższym poziomie.

Marek Smolin Kierownik Produkcji
Johnson Controls International Sp. z o.o.

To mój debiut na MotoSolutions i jestem pod dużym wrażeniem. Miałem przyjemność wysłuchać większość prezentacji, które były bardzo interesujące. Najbardziej zainteresowała mnie prezentacja Pana Andrzeja Korpaka. Przedstawił w niej bardzo ciekawe, niestandardowe ale praktyczne podejście do zarządzania firmą w czasie zmiennych zamówień zwracając, jednocześnie uwagę na korzyści i zagrożenia dla tego typu rozwiązań. Jednak najbardziej interesujące były rozmowy w kuluarach. W trakcie tych rozmów mogłem bliżej poznać problemy osób i firm z branży motoryzacyjnej, wymienić poglądy, podzielić się własnymi doświadczeniami oraz nawiązać nowe kontakty, które z mojego punktu widzenia są najcenniejsze. Mam nadzieję, że w przyszłości również będę mógł uczestniczyć w tego typu wydarzeniach.

Paweł Bourguois Kierownik Działu Logistyki-Dystrybucji
GEDIA Poland Assembly Sp. z o.o.

Chętnie uczestniczę w takich spotkaniach jak Forum MotoSolutions. Dla osób na co dzień pracujących w przemyśle motoryzacyjnym wiedza na temat bieżącej sytuacji w tym obszarze rynku jest niezbędna. Dla mnie, listopadowe Forum, to także okazja, aby „podpatrzeć”, jak zarządzane są inne zakłady, jakie wskaźniki monitorują czy w jaki sposób audytują się. Przedstawione rozwiązania są często inspiracją do podjęcia konkretnych działań. To także szansa na poznanie nowych ludzi, nie tylko na polu zawodowym.

Katarzyna Szamer-Kumor Kierownik Oddziału
Plastic Omnium Auto Sp. z o.o.

Formuła MotoSolutions to jedna z najtrafniejszych koncepcji wspierania rodzimego przemysłu motoryzacyjnego. Możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów wspomagana przez sprawny kanał wymiany doświadczeń pozwala uczestnikom forum MotoSolutions na maksymalizację osiąganych korzyści z uczestnictwa.

Rafał Grzybowski Dyrektor Dywizji Motoryzacji
Stomil Sanok S.A.

Po raz pierwszy brałem udział w Forum MotoSolutions. Oprócz możliwości zobaczenia rozwiązań różnych problemów biznesowych w firmach o podobnym profilu, z wielkim zainteresowaniem obejrzałem prezentacje polskich firm, które zaczynają rozwijać i umacniać swoją pozycję na rynkach europejskich i światowych. Bardzo pozytywnie oceniam również położenie nacisku na rolę ludzi w kształtowaniu procesów.

Tomasz Wiącek Production Planning & Customer Service Manager
Huf Polska Sp. z o.o.

MotoSolutions to jedno z ważniejszych wydarzeń na polskim rynku motoryzacyjnym. Udział w forum to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń i dyskusji o bieżących problemach, ale także okazja zapoznania się z wizją rozwoju tego przemysłu.

Grzegorz Pagórski Prokurent
Schürholz Polska Sp. z o.o.

Było to moje trzecie MotoSolutions i miło jest widzieć jak to wydarzenie rozwija się i potwierdza swoją dużą wartość merytoryczną. Jest to doskonałe miejsce aby śledzić to co aktualnie dzieje się w polskiej motoryzacji (i nie tylko), dokonać benchmarku swojej organizacji na tle prezentowanych rozwiązań, wymienić cenne doświadczenia z przedstawicielami innych firm. Motosolutions jest godne polecenia osobom zarządzającym jak i praktykom mającym wpływ na kształt funkcjonowania organizacji.

Marek Ryczko Operations Manager
BorgWarner Turbo Systems
BorgWarner Poland Sp. z o.o

Główne przewagi MotoSolutions nad innymi tego typu spotkaniami to prezentacje z aktualnymi informacjami o rynku motoryzacyjnym oraz idealne połączenie tematów biznesowych z technicznymi. Warto uczestniczyć w Forum jeśli chcesz nawiązać nowe kontakty - spotkasz najważniejsze osoby.

Sebastian Jarek Dyrektor Zarządzający
Izo-Blok S.A

Tegoroczna 3. edycja MotoSolutions była bardzo dobrą okazją do poznania nowych rozwiązań i wymiany doświadczeń z innymi partnerami z rynku motoryzacyjnego. Miałem kolejny raz możliwość wymiany doświadczeń jak i integracji z innymi firmami.

Cezary Gorczyca Dyrektor Handlowy
Zakłady Metalowe Postęp S.A.

Bardzo interesujące spotkanie umożliwiające zapoznanie się oraz wymianę doświadczeń dla jednego z większych rynków dominujących ciągle w Europie jakim jest motoryzacja. Bardzo dobrze dobrane tematy oraz interesujący miks osób biorących udział w Forum.

Andrzej Durdyn Prezes Zarządu
Molex Sp. z. o.o.