Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagrody

Podczas 8. edycji Forum MotoSolutions po raz czwarty zostaną wręczone Nagrody Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego - wyróżnienia dla firm produkcyjnych przyznane przez AutomotiveSuppliers.pl, firmę analityczną i organizatora Forum.

Nagrody zostaną wręczone w następujących kategoriach:

  • MASTER OF AUTOMOTIVE INDUSTRY – wyróżnienie dla firm, które dzięki swojej działalności i rozwojowi, w sposób znaczący wpływają na cały przemysł motoryzacyjny w Polsce.

  • POLISH SUPPLIER - wyróżnienie przyznawana dostawcom, którzy poprzez swój rozwój aspirują do roli liczącego się europejskiego i/lub światowego producenta.

  • EMPLOYER - wyróżnienie dla firmy, która dynamicznie zwiększa zatrudnienie w Polsce.

  • TOP MENADŻER

  • CSR – wyróżnienie honorowe - pod nazwą "Firma Dobrych Uczynków" - doceniające najlepsze inicjatywy odpowiedzialności społecznej


O tym, kto wyjedzie z Krakowa z prestiżowymi nagrodami, przekonamy się już pod koniec pierwszego dnia Forum podczas wieczornego bankietu.

Już od teraz można zgłaszać kandydatury firm i osób do wszystkich kategorii. Spośród zgłoszeń, które należy nadsyłać najpóźniej do 23 października br., powstanie lista nominacji, będąca podstawą do ostatecznych rozstrzygnięć.

Już dziś zgłoś swojego faworyta do 4. edycji Nagród Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego!captcha