Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

8. edycji Forum MotoSolutions będzie towarzyszyła wystawa. Do Państwa dyspozycji jest kilkanaście stoisk wystawienniczych, które posłużą do przedstawienia szerszej oferty produkcyjne lub usługowej.

Uczestnikami wystawy będą:

  • producenci części i komponentów
  • dostawcy nieprodukcyjni
  • firmy sortujące
  • firmy certyfikujące
  • i inni

Wystawa to doskonała okazja do promowania Państwa firmy a także budowania świadomości marki w grupie najważniejszych firm i przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

Forum i wystawa zapewniają nieformalny charakter rozmów na tematy biznesowe. To świetne warunki dla sponsorów, którzy mogą przedstawić swoją markę i produkty w gronie osób, które są nimi zainteresowane i mają bezpośredni wpływ na decyzje w sowich firmach. Jak pokazały poprzednie edycje uczestnicy wydarzenia tworzą szczególne środowisko, w którym wymiana informacji i opinii ma istotny wpływ na działania przedsiębiorstw.

Kontakt w sprawie stoisk:

Małgorzata Zborowska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.